Vánoční trhák 2016

Tak už je to rok, co jsme se společně sešli v předvánoční čas a my Vás s radostí zveme na další díl „trháku“ do Gottfrei.

Přijďte si s námi zazpívat u stromečku koledy s opavským souborem Každý zpívá tak jak umí. Ochutnat mlsky z Dortíkovna a Kváskového pekařství, přiťuknout si Gottfrei punčem nebo se zahřát Salepem či jiným ohřívadlem ze Sultan Krám a z pojízdné kavárny Máma mele kafe. Udělejte si radost vánočními dekoracemi, ozdobami, přírodní kosmetikou, originálními šperky, roztomilými hračkami, módou pro miminka, děti i dospělé a dalšími handmade výrobky. Opět si také můžete vytvořit vlastní vánoční ozdobu sLesní klub Zvonek, Raduň, který připravuje tvořivé dílničky pro malé i velké.

Ochutnávka z trhu:
Ivana a Lenka
Radka Žáková Pavelová
Jana Válková Střílková
Chica
Kateřina Pavlíčková
Tony a Zuza
Doma šiju
Jezuskote
Mama Wolf Terrible Bad
Dortíkovna
Kváskové pekařství
Máma mele kafe
Sultán krám
Gottfrei Bar

Dílničky Lesního klubu Zvonek:

Zimní dílna Lesního klubu Zvonek nabízí prožitek z opracování dřeva a ovčí vlny. Lesní dřevo a vyčištěná a mykaná ovčí vlna budou k dispozici. Stejně tak nástroje na jejich opracování – sekyrky, nože, pilky, rašple na dřevo a mýdlo, voda a plstící jehly na vlnu. Vaše fantazie, vaše ruce a smysly se budou moci zapojit do tvůrčího procesu, ze kterého vyjdete obohaceni o prožitek a třeba i o malý kouzelný předmět vhodný k uložení na útulné místo ve vašem domově.
Dílničky budou probíhat ve dvou časových blocích: od 10:30 – 12:00 a od 14:00 – 17:00.

Těšíme se na Vás na dalším „prodejním jarmarku“!

Foto report:

www.facebook.com/vanocni-trhak

Zpět